Проєкти навчального закладу


ПРОГРАМА
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира
«Моя держава – Україна, а рідний край – маленька Батьківщина»

/Files/images/Титульна освітньо-виховно програми.jpg • Формування громадянина-патріота, творчого, активного, здатного розв’язувати завдання, які забезпечать поступ нації, розвиток державності з урахуванням регіональних та місцевих систем патріотичного виховання.
• Виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, своєї місцевості.
• Розвиток мотивації до праці, прагнення результатами діяльності приносити користь своїй державі.

Для досягнення означеної мети передбачено реалізацію таких завдань:

* утвердження у свідомості та почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України, рідного міста, району, школи;
* формування відчуття усвідомлення обов’язку перед народом і суспільством, глибокої відповідальності перед батьками, колективом класу, школи;
* виховання рис соціально-активної особистості, здатної принести користь суспільству;
* вироблення у кожного учня вміння, звички активно діяти при розв’язанні найважливіших питань життя країни, свого колективу;
* формування вміння висловлювати та відстоювати власну думку;
* підвищення престижу військової служби, формування готовності захищати Батьківщину;
* формування рис толерантної особистості, спонукання до активної протидії аморальності, правопорушенням, шовінізму;
* формування в учнів мотивів та потреб глибоко знати й берегти рідну землю, мову, культуру, волелюбні, героїчні заповіти предків;
* виховання та самовиховання учнів на прикладах героїчного минулого;
* забезпечення умов для зміцнення здоров’я учнів, ведення ними здорового способу життя, застосування засобів практичного загартування тіла і духу, формування вміння турбуватися про безпеку власної життєдіяльності;
* інтеграція зусиль батьківської громади, представників державної влади, громадських та благодійних організацій, правоохорнних органів та установ системи охорони здоров’я;
* формування художньо-естетичної культури, готовності пізнавати і засвоювати естетично-духовні скарби народу;
* уміння жити і працювати за законами краси;
* трудове загартування учнів, виховання в них стійких умінь і поваги до фізичної і розумової праці, активної і творчої трудової діяльності;
* формування культури ставлення до природи, здатності берегти та примножувати природні багатства.

2015 р.

Клич друзів - граймо разом 2015

/Files/images/Борись за свою мрію.jpg The Coca-Сola Foundation та Klitschko Foundation у 2005 році розпочали Проект «Клич друзів – граймо разом», який і нині не втрачає своєї актуальності. Він полягає у встановленні дитячих спортивних майданчиків у містах та селах України. У ювілейному 2015 році Klitschko Foundation оголосив конкурс на встановлення майданчиків та отримав рекордна кількість отриманих заявок – понад 2000 – що підтверджує гостру потребу в спортивній інфраструктурі серед навчальних закладів.
На сьогодні встановлено 161 дитячий спортивний майданчик у 98 містах і 63 селах з усіх областей України.

Мета проекту -повернути дітям любов до спорту, інтерес до фізичного виховання та сприяти поліпшенню здоров’я дітей шляхом створення мережі дитячих спортивних майданчиків на території України.
Бенефіціари: діти шкільного віку, їх батьки; вчителі та адміністративний персонал шкіл (з 2013 р.), члени місцевих громадських організацій (до 2013 р).
Географія проекту: вся Україна.
Початок реалізації: 2005 рік.
Тривалість: 10 років.
Фінансування проекту: здійснюється за рахунок гранту, який надає Фундація Кока-Кола.

2014 рік

Обдаровані діти

/Files/images/IMG_9485.jpg Мета програми

Мета програми – всебічне сприяння розвитку здібних і обдарованих дітей та учнівської молоді, формування творчої особистості; створення єдиного інформаційно-навчального простору для розвитку і підтримки обдарованих дітей.

Основні завдання

Основними завданнями програми є:

* підвищення рівня науково-методичного забезпечення роботи з обдарованими дітьми;
* удосконалення основних напрямів роботи з обдарованими дітьми, впровадження інноваційних методів роботи;* підвищення статусу обдарованих дітей та їх наставників;
* забезпечення підтримки обдарованих дітей шляхом створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку;
* об'єднання зусиль школи, позашкільних установ, різних соціальних і громадських організацій у створенні оптимальних умов для розвитку та творчої реалізації обдарованих дітей.

2013 рік

Національний проект "Відкритий світ"

/Files/images/logo_open_world_01.png «Відкритий світ»— національний проект в Україні, який передбачає створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня шляхом безкоштовного постачання в школи країни сучасного обладнання та запуску єдиного освітнього інтернет-порталу для вчителів, школярів та батьків школярів. Метою проекту є подолання освітньої нерівності і забезпечення високих освітніх стандартів по всій території України.
Забезпечує реалізацію проекту Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.

Реалізацію проекту запроваджено в рамках Національного пріоритету «Нова якість життя» у вересні 2010.
Попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту затверджене в листопаді 2011
У 2011 році проект був презентований міжнародній бізнес-спільноті в рамках проведених Держінвестпроектом роуд-шоу.
У першому півріччі 2013 року проект перейшов у стадію практичної реалізації. У квітні 2013 року у 54-х школах України розпочався перший етап реалізації «Національного проекту «Відкритий світ». Проект реалізовувався в усіх 25 областях України, містах Київ та Севастополь. Ключовими критеріями, за якими відбиралися пілотні школи, були: наявність широкосмугового доступу до мережі Інтернет в загальноосвітньому закладі та викладацького складу, який пройшов навчання за спеціальними освітніми програмами, розробленими INTEL та Microsoft. Відповідний перелік шкіл був запропонований ДП «Національний проект «Відкритий світ» та погоджений Міністерством освіти та науки України.
У рамках першого етапу проекту тестувалось, зокрема, 4 типи учнівського обладнання: нетбук Classmate PC; планшет Apple iPad2, планшет GoClever, планшет ZnayPad. Всього було встановлено 2 160 планшетів та 1080 учнівських нетбуків, 648 потужних комп’ютерів для вчителів, 324 цифрові лабораторії з хімії, біології і фізики, 54 комплекти мережевої інфраструктури та 270 мультимедійних інтерактивних комплексів.
11 липня 2013 у столичному Будинку вчителя відбулась громадська презентація результатів 1-го етапу Національного проекту «Відкритий світ» за участі партнерів проекту - компаній Intel, Microsoft та Cisco.
Підсумком реалізації першого етапу стало проведення 1 вересня 2013 року, у київській школі №78 за участю Президента України відбулась презентація інтерактивного «Уроку майбутнього».
За результатами участі Президента України в "Уроці майбутнього" ним було видано Доручення Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації національного проекту «Відкритий світ», яким, крім іншого, було передбачено реалізацію наступного етапу проекту у 2000 шкіл України, а також передбачання видатків на реалізацію наступних етапів проекту.
17 жовтня Національний проект «Відкритий світ» оголосив про початок ІІ етапу проекту, за результатами якого учні 6-8 класів з 2000 шкіл мали стати учасниками Нацпроекту і отримати сучасне навчальне обладнання: комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії та мультимедійні комплекси.

На даний момент, у зв'язку із ситуацією, що склалася в країні, указом Уряду проект призупинено.

Благодійний соціальний проект​
«Врятуємо життя ​дитини разом»

/Files/images/IMG_1004.JPG Виконавці проекту:​
  • учні 1-11 класів, учителі;​
  • батьки учнів школи;​
  • волонтери;​
  • соціальна служба;​
  • Шкільний Парламент.​
Партнери та спонсори проекту :​
  • Органи місцевого самоврядування​
  • Управління освіти Житомирської міської ради​
  • Обласна лікарня Житомирської області​
  • Телекомпанія СОЮЗ-ТВ​
Мета проекту:​

- привернути увагу суспільства до проблем лікування онкохворих дітей,
- надати конкретну адресну допомогу учням загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира та пацієнтам

Завдання проекту:​

-Розробитиакції, спрямовані на допомогу онкохворим дітям.
- Висвітлити проблеми онкохворих дітей у навчальному закладі та засобах масової інформації.​
- Шляхом проведення благодійних акцій та концертів зібрати кошти на лікування учнів Заблоцького Олександра та Белошенка Володимира.​

2012 рік

Практико-орієнтований проект
Житомирське шкільне лісництво ЗОШ №26 м. Житомира

/Files/images/1151234830_big.jpg Мета:

· здобуття знань, умінь та навичок у галузі лісової справи та вибору майбутньої професії;
· виховання бережливого ставлення до природи· формування організаційних та практичних навичок роботи з природними об'єктами, колекціями, обладнанням.

Завдання:

· формування глибоких і міцних знань, розвиток умінь і навичок учнів з лісової справи, біології, географії, екології;
· оволодіння теорією і практикою ведення лісового господарства.

Очікувані результати проекту:

· професійне визначення учнів;
· підвищення рівня екологічної культури;
· сформованість знань з природничих дисциплін на високому рівні, обрання профілізації навчання біолого - географічного спрямування.

2010 рік

Якісне харчування – запорука здоров'я дітей

/Files/images/обід.jpg Метою Програми є визначення невідкладних і перспективних заходів щодо реалізації основних напрямків удосконалення системи харчування учнів, створення умов, які сприяють зміцненню здоров'я, формування навичок правильного здорового харчування, пошук нових форм обслуговування учнів, збільшення охоплення учнів гарячим харчуванням.

Цієї мети передбачено досягти шляхом вирішення таких основних завдань:

* відпрацювання режиму і графіку харчування дітей;
* визначення постачальників продуктів харчування;
* приймання продуктів харчування і продовольчої сировини гарантованої якості;
* складання меню-розкладу на основі перспективного двотижневого меню;
* виготовлення страв з дотриманням технології приготування;
* реалізація готових страв і буфетної продукції;
* ведення обліку дітей, які отримують безкоштовне гаряче харчування, а також гаряче харчування за кошти батьків;
* контроль за гарячим харчуванням учнів 5-11 класів;
* інформування батьків про організацію харчування дітей;
* організація питного режиму;
* пропаганда здорового способу життя і основ раціонального харчування.

Кiлькiсть переглядiв: 2886

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Ліцей № 26 міста Житомира

Адреса закладу: м. Житомир, проспект Миру 59
Контактний номер: 0412-416-400
E-mail ZOSH_26@ukr.net

© "Ліцей №26 міста Житомира", 2011-2024.

Всі права захищені. Повне або часткове відтворення або розмноження будь-яким способом матеріалів, розміщених на сайті дозволяється тільки із зазначенням авторства і наявного та активного гіперпосилання на сайт http://school26.edukit.zt.ua

Дата останньої зміни 12 Березня 2024

Цей сайт безкоштовний!