Інформація про школу


Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира розташована за адресою: пр-т Миру, 59. Заснована в 1936 р.

Директор школи Янчук Ірина Мечиславівна, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України. Нагороджена грамотами управління освіти Житомирської облдержадміністрації (2005, 2006 р.), грамотою виконкому Житомирської міської ради (2006 р.), Почесною грамотою МОН України (2008 р.), знаком «Відмінник освіти України» (2010).

Кадрове забезпечення: Педагогічний колектив школи складають 85 вчителів, з них вищої категорії 48 вчитель, І категорії – 11 вчителів, ІІ категорії – 7 вчителів, спеціалістів - 19. Мають звання “вчитель-методист” 12 вчителів, звання “старший учитель” – 20. У 2012-2013 навчальному році в школі навчаються 964 учні. У 7-Г та 8-Г класах навчання здійснюється російською мовою, у решти учнів – українською. У 7, 8 класах поглиблено вивчається українська мова. Учні 10-11 класів навчаються за такими профілями: української філології, математичний, біотехнологічний, правовий.

Введені спецкурси, курси за вибором: історія рідного краю, польська мова, факультативи з української, російської мов, світової літератури, математики, біології, трудового навчання, Християнської етики; правовий клуб, євроклуб, шкільне лісництво.

В школі діє освітньо-цільова програма «Моя держава – Україна, а рідний край – маленька батьківщина», програми «Обдаровані діти», «Якісне харчування – запорука здоров'я дітей» та «Повноцінне та економне освітлення в школі», впроваджено проекти: «Здоров'язберігаючі технології в системі роботи школи», «Моя школа: історія і сьогодення».

Школа реалізовує потенціал освітнього простору регіону: налагоджена співпраця з ЖДУ ім. І.Франка, ЖВІНАУ ім. С.Корольова, агроекологічною академією, Європейським університетом, ТСОУ, Товариством Червоного Хреста, Житомирським лісгоспом, МЦНТТУ, обласною та дитячою міською бібліотеками, міським архівом, використовує Інтернет-ресурси.

Учні школи залучаються до наукової, дослідницької, експериментальної, інноваційної діяльності: у конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, в конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Бобер», «Колосок», в конкурсі учнівської молоді на краще програму для ПК тощо. Педпрацівники беруть участь у конкурсі «Вчитель року», у виставці «Сучасна освіта Житомирщини», «Сучасні навчальні заклади»; проходять навчання вчителів за програмою Intel@ «Навчання для майбутнього”; беруть участь в міжнародних, всеукраїнських, міських конфереренціях.

Школа має досягнення в здійсненні навчально-виховного процесу, в проведенні методичної роботи. Педпрацівники в роботі активно використовують сучасні педагогічні технології: інтерактивне навчання, інформаційно-комунікаційні технології. Фаховий рівень та методичний досвід презентують перед вчителями міста та області під час семінарів, беручи участь в роботі журі під час проведення міських та обласних учнівських олімпіад, конкурсів. В педагогічній пресі та в окремих посібниках опубліковано ряд матеріалів учителів. У 2009, 2010 р.р. в газеті «Географія та краєзнавство» опубліковані методичні рекомендації щодо виконання практичних робіт у 6-8 класах, (автор – Себало О.В.); у видавництві «Шкільний світ» опубліковано календарно-тематичне планування уроків хімії в 7-11 класах, розроблене Кузьміним С.В., розробки уроків зарубіжної літератури, підготовлені Гричишкіною Л.І. В новому посібнику з економіки вміщені завдання для поточного та підсумкового оцінювання, складені Себало О.В. Творчий доробок вчителя початкових класів Курильчук С.І. був надрукований у Всеукраїнському часописі «Розкажіть онуку», напрацювання з досвіду роботи заступника директора з НВР, вчителя початкових класів Трембіцької Л.О були опубліковані в газеті «Позакласний час» та зайняли І місце в ІУ етапі Всеукраїнського конкурсу «Виховний захід сезону». В «Шкільному світі» опубліковані матеріали з досвіду роботи заступника директора з виховної роботи Клименчук О.В., педагога-організатора Горностай І.М., практичного психолога Федчук В.С. (2009 р.).В журналі «Директор школи, ліцею, гімназії» (№5 за 2009 р.) опублікована стаття Янчук І.М. У 2010 р. в Житомирі вийшов з друку збірник творів для жіночого вокального ансамблю «Мій спомин» вчителя музики Боцюн О.І. У 2011 р. у збірнику опубліковані розробки уроків світової літератури, підготовлені Кравченею Т.В., випущено навчально-методичний посібник «Завдання та розв'язки Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІ етап)», упорядником якої є вчитель хімії Кузьмін С.В.

Учні школи виявляють високу результативність в інтелектуальних випробуваннях, творчих конкурсах. Результати участі учнів в обласних олімпіадах: у 2007 р. – 5 переможців, у 2008 р. –3, у 2009 р. - 4 переможці, у 2010 р. – 3 переможці; у 2012 р. – 2 учні; у всеукраїнській олімпіаді з біології у 2009 р. – І місце, у 2010 р. – ІУ місце; у обласному конкурсі МАН у 2008 р. - ІІІ місце, у 2009 р. - І місце. Високими є результати ЗНО учнів. Щорічно команда учнів школи здобуває перемоги у грі-випробування «Школа безпеки», на першості міста з туристичного багатоборства, успішною є діяльність шкільного лісництва, постійними нагороди за участь в міській та обласній виставці юннатівської творчості «Барви Полісся». В 2009 р. команда школи отримала диплом чемпіона на І чемпіонаті України з бізнес-моделювання. У 2010р. в ІІ (міському) етапі ІХ Всеукраїнського турніру юних правознавців шкільна команда посіла ІІ місце. У 2010 р. школа посіла ІІ місце в конкурсі на кращий кабінет правознавства. У 2009 р. школа зайняла ІІІ місце з організації харчування у пришкільному таборі «Богунчата», у 2010 р. – І місце з виховної роботи. У 2012 році шкільні команди зайняли перші місця в обласних етапах гри-випробування «Школа безпеки» та «Зірниці» та стали учасниками всеукраїнського етапу.

Досвід проведення в школі військово-спортивної гри «Патріот», Дня ЦЗ і ОТ презентовано на обласному рівні. Школа занесена до каталогу міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2010, 2011».

Школа здійснює міжнародні зв'язки: 2008 р. – участь Янчук І.М. в роботі семінару «Міжкультурна освіта в школі» (м. Варшава); укладено договір про співпрацю з 15-им загальноосвітнім ліцеєм м. Лодзь, щороку відбуваються взаємообміни учнівськими делегаціями. У школі проведено Міжнародний семінар педагогів-новаторів за участю Ш. Амонашвілі (2008 р.). Десятикласники беруть участь в програмі обміну учнів «Flex».

Кiлькiсть переглядiв: 519

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомир

Адреса закладу: м. Житомир, проспект Миру 59
Контактний номер: 0412-516-391
E-mail ZOSH_26@ukr.net

© "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира", 2011-2016.

Всі права захищені. Повне або часткове відтворення або розмноження будь-яким способом матеріалів, розміщених на сайті дозволяється тільки із зазначенням авторства і наявного та активного гіперпосилання на сайт http://school26.edukit.zt.ua

Дата останньої зміни 14 Лютого 2018

Цей сайт безкоштовний!