Робота з обдарованими дітьми
Модель роботи
ЗОШ № 26 м. Житомира з обдарованими учнями
Освітній | Науково-дослідницький | Форми учнівської взаємодії | Супроводу і підтримки | Моніторинг (внутрішній і зовнішній) | Співробітництво |
Індивідуальне навчання Групові форми навчання Додаткова освіта · факультативи, курси за вибором; · гуртки Самоосвіта | Наукове учнівське товариство Дослідницькі та пошукові експедиції Наукові екскурсії, практики | Олімпіади, МАН Турніри Конкурси Наукові змагання Конференції | Психолого-педагогічна підтримка учнів Методичне, ресурсно-інформаційне і матеріально-технічне забезпечення Заохочення переможців | Якість основних умов освітнього процесу · управління освітнім процесом; · науково-методичної роботи; · кадрового забезпечення; · матеріального та інформаційного забезпечення; · діагностика особистісних параметрів учня; · стану здоров’я школярів Якість реалізації освітнього процесу · зміст освітнього процесу; · стан викладання; · навчальна діяльність учнів Якість результатів освітнього процесу · навчальних досягнень учнів; · володіння процедурами творчої діяльності; · вихованості; | Із вищими навчальними закладами, науковими установами (ЖДУ, ЖАЕУ, ЖЄУ, ЖВІРЕ, ЖОІППО) Із промисловими підприємствами, військовою частиною А-1735 Із культурно-просвітницькими закладами міста Із громадськими організаціями |
Банк даних обдарованих дітей
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира
у 2016-2017 н.р.
1. Академічна обдарованість
(переможці (І, ІІ, ІІІ місце) олімпіад з навчальних предметів, інтернет-олімпіад тощо)
№ п/п | ПІБ учня | Навчальний предмет | клас | ІІ етап (міський, місце, ступінь диплома) | ІІІ етап (обласний, місце,ступінь диплома) | ІVетап (Всеукр., місце ступінь диплома) | примітка |
1 | Лукашевич Наталія | правознавство | 10-А | ІІ | ІІІ | ІІІ місце в VІ Міжнародному мовно-літерат. конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка | |
2 | Можаровська Марина | українська мова | 10-А | ІІІ | ІХобласний тур конкурсу дитячого малюнка (ІІІ місце). Активістка шкільного парламенту | ||
3 | Скарбенчук Яна | географія | 9-В | ІІ | ІІ місце ІІ (міськ.) етапу олімп. з біології |
2. Інтелектуальна обдарованість
(переможці конкурсу-захисту МАН, турнірів, інтелектуальних заходів)
№ п/п | ПІБ учня | Повна назва інтелектуального заходу (вказати назви відділень, секцій, номінацій тощо) | клас | результат участі (призове місце, диплом) | примітка |
1 | Барабаш Ярослава | ХУІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. | 7-Б | ІІІ місце в міському етапі | |
2 | Сиротюк Ірина | Фестиваль учнівських проектів і робіт «Енергозбереження – це…» | 11-А | ІІІ місце в міському етапі | |
3 | Джігірей Катерина | Виставка юннатівської творчості «Мій рідний край, моя земля» | 10-А | І місце в обласному етапі | Конкурс «Всеукраїнський водний приз 2016» (диплом учасника) |
3. Лідерська обдарованість
(активісти шкільного та міського парламентів)
№ п/п | ПІБ учня | Член якого парламенту, посада, доручення (вказати) | клас | примітка |
1 | Вовк Дар’я | Член шкільного парламенту (міністерство добрих справ, міністр) | 11-Б | |
2 | Вознюк Анастасія | Член шкільного парламенту (міністерство добрих справ) | 9-А | |
3 | Свіжевська Марія | Член шкільного парламенту (міністерство добрих справ) | 9-Б |
4. Творча обдарованість
(переможці творчих конкурсів, фестивалів, виставок тощо)
№ п/п | ПІБ учня | Назви творчих конкурсів, фестивалів, виставок тощо | клас | результат участі | примітка |
1 | Яковлєв Василь | Конкурс декламаторів української поезії, прози, присвяч. Дню української писемності та мови | 9-В | ІІІ місце | |
2 | Волинчук Олена | Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» | 3-А | ІІІ місце | |
3 | Шевченко Дмитро | Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» | 5-А | І, ІІІ місця | |
4 | Мартинюк Валерій | Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» | 5-Б | І місце | |
5 | Орел Дмитро | Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» | 4-В | ІІ місце | |
6 | Голубівська Поліна | Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» | 8-Б | І місце | |
7 | Григорусь Євгеній | Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» | 7-А | І, ІІІ місця | |
8 | Хоцька Олександра | Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» | 11-Б | І місце | |
9 | Білецька Світлана | Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» | 11-Б | І місце | |
10 | Воронова Марія | Фестиваль-конкурс «Зоряні діти» | 10-А | ІІ місце |
5. Рухова обдарованість
(переможці спортивних заходів, заходів військово-патріотичного спрямування)
№ п/п | ПІБ учня | назви спортивних заходів | клас | результат участі | примітка |
1 | Липко Поліна | ІІ тур гри «Сокіл» («Джура») | 11-Б | ІІІ місце в стрільбі | |
2 | Гребенюк Данило | Відкритий чемпіонат м. Житомра зі спортивного туризму у закритих приміщеннях (серед новачків 2005-2002 р.н.) | 6-Г | І, ІІІ місця | |
3 | Музика Артем | Відкритий Кубок ім. С.П. Корольова зі спортивного орієнтування | 6-Г | І та ІІ місце |
Досягнення в роботі з обдарованими дітьми в 2016-2017 навч. році
№ п/п | Назва заходу | Етап | Прізвище та ім’я учня | Клас | Результат участі | Прізвище та ініціали вчителя, який підготував |
1. | Конкурс декламаторів української поезії, прози | міський | Яковлєв Василь | 10-Б | ІІ місце | Міклуха Т.О., вчитель укр.мови та літератури |
2. | V Міжнародний мовно-літературн. конкурс учнівської та студ. молоді імені Т.Шевченка | міський | Можаровська Марина Карпчук Олексан-дра | 10-А 6-А | ІІІ місце ІІІ місце | Міклуха Т.О. Зведенюк С.Г. |
3. | Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика | міський | Рудик Анастасія | 6-А | ІІІ місце | Казмірчук Т.О. |
4. | Всеукраїнська виставка юннатівської творчості „Український сувенір” та Всеукраїнські заочні конкурси та акції | міський | Шленчак Анастасія | 7-А | І місце | Себало О. В. вчитель географії |
5 | Конкурс на кращого користувача ПК | міський | Садовець Віталія Нестеренко Руслана | 10-А 7-В | І місце ІІІ місце | Кондратюк Н.М. Майківець О.В. |
6 | Конкурс з технічної творчості «Юний конструктор» | міський | Оксютович Ярослав | Висока оцінка |
В ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін переможцями стали такі учні нашої школи:
Предмет | Прізвище, ім'я переможця | Клас | Прізвище вчителя | Предмет | Клас | Прізвище вчителя | |
Укр. мова і літ. Історія Географія Географія Біологія Біологія Хімія | Сиротюк Ірина Михайловська Катер. Михайловська Катер. Коломієць Оксана Скарбенчук Яна Джігірей Катерина Михайловська Катер. | 11-А 8-В 8-В 9-А 9-В 10-А 8-В | Мошковська Т.А. Жангельдіна Н.В. Горностай-Л.Т.І Себало О. В. Пацева Г.П. Пацева Г.П. Джігірей І.В. | Хімія Хімія Економіка Математика Математика Трудове навч. | Джігірей Катерина Михайловська Катерина Джігірей Катерина Скарбенчук Яна Сиротюк Ірина Зарембицький Єгор | 11-А 9-А 11-А 6-Б 11-А 9-А | Кузьмін С.В. Джігірей І.В. Себало О. В. Нестеренко Н.А. Бондар А.П. Криволап М.П. |
* В ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін переможцями стали такі учні нашої школи: 1. Джігірей Катерина (хімія), Сиротюк Ірина (економіка)
* В І етапі конкурсу-захисту наукового-дослідницьких робіт МАН України учениця 10-А класу Джігірей Катерина зайняла І місце. Учасниками ІІ етапу були учениці 10-А класу Джігірей Катерина та Можаровська Марина (10-А клас).
* В І турі міського етапу гри «Сокіл («Джура») команда школи посіла ІУ місце, а в змаганнях із муштрового впоряду – І місце (вчитель предмета «захист Вітчизни» Костенко М.М.).
* В міському конкурсі"Моя рідна Українська мова", організованому фондом родини Розенблат, учень 10-Б класу став переможцем.
Коментарi