Всеукраїнський тиждень права

З 8-13 грудня 2014 року в школі було проведень Всеукраїнський тиждень права за наступним планом:

• Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини (12 грудня)
  • Проведено тематичні заходи інформаційного та виховного характеру – лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання на теми: «Роль права в житті людей», «Для чого ми повинні знати закони?», «Конституція в житті моїх однолітків», «Права і свободи людини», «Закони в житті твоєї сім’ї»
  • Організовано перегляд мультимедійної презентації "Урок. Розвиток державності" для учнів 7 класів
  • Залучення учнів 9-х класів до конкурсу творчих проектів "Проект "Школа моєї мрії"
  • Для учнів 10-х класів конкурс буклетів "Загальна Декларація прав людини"
  • Для учнів початкової школи проведено гру "Знай права - виконуй обов'язки"
/Files/images/IMG_3547.JPG/Files/images/самоврядування 12.jpg

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024