Міський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам'ять жива»

Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з міським культурно-спортивним центром міської ради 9 грудня 2014 року на базі ЗОШ №26 проведено міський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам'ять жива», присвячений 71-річниці визволення України від фашистських загарбників.

Як поінформувала заступник начальника управління у справа сім’ї, молоді та спорту міської ради Людмила Сікайло, у фестивалі взяли участь 35 дітей, у фінал потрапило 20 дітей.

«Глядачам були представлені народні пісні, пісні про Україну, пісні-реквієми. Високо оцінили майстерність виконавців журі у складі: Бондаренко С, Циган Я.- командири відділень розвідувальної роти 95 аеромобільної бригади, Бойко О. – майор запасу 95 аеромобільної бригади, Боцюн О. – викладач музики ЗОШ №26, Загородський С. – голова міської громадської організації естрадних діячів», - зазначила Л.Сікайло.

Переможцями фестивалю «Пам'ять жива» стали:

І місце – Складанюк Дар’я, Випорхонюк Олександр, Котенко Марія, Рафік та Анна Шахбазян, Дубовенко Вікторія;

ІІ місце – Кулик Наталія, Слинько Владислава, Шатило Марія, Ревінцова Марія, Бондарчук Дмитро, вокальний ансамбль «Диво»;

ІІІ місце – Северенчук Катерина, Коваленко Крістіна.

Усі переможці та лауреати нагороджені грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та міським культурно-спортивним центром, які були організаторами фестивалю-конкурсу «Пам'ять жива».

За матеріалами Житомирської міської ради

/Files/images/1753872985_big.jpg/Files/images/2124855542_big.jpg/Files/images/675375895_big.jpg /Files/images/975609456_big.jpg

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024