До уваги батьків!

Шановнi батьки!

Повiдомляємо вac, шо вiдповiдно до рiшення кoмiciї з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацiй у мicтi Житомирi вiд 01.02.2019 року та у зв'язку з ускладненням епiдситуацiї по кору, дiтям, якi є вихованцями та учнями закладiв освiти, але не отримали профiлактичних щеплень згiдно з календарем щеплень, з 18.02.2019 року вiдвiдування закладу освiти забороняється.

У разi, коли дитина не отримала профiлактичних щеплень вiдповідно до календаря шеплень, рекомендуємо вам звернутися в заклад охорони здоров'я з мeтою проведення щеплень дитинi вiдповiдно до віку. Вiдновлення процесу вiдвiдування вихованцями та учнями закладу освiти буде здiйснюватись виключно за наявностi довiдки закладу охорони здоров'я з висновком лiкаря про можливiсть вiдвiдування дитиною дитячого колективу та подальшого процесу вакцинацiї дитини.

Вiдвiдування закладiв освiти вихованцями та учнями, яким проведено профiлактичнi щеплення з порушенням установлених cтроків у зв'язку з медичними протипоказаннями, буде здiйснюватись за рішенням консилiуму вiдповiдних лiкарiв, за наявностi вiдповiдної довiдки закладу охорони здоров'я.

Просимо вac з розумiнням вiднестись до ситуацiї, що склалася. Розраховуємо на вашу підтримку та спiвпрацю.

З повагою адмiнiстрацiя школи

Кiлькiсть переглядiв: 817

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомир

Адреса закладу: м. Житомир, проспект Миру 59
Контактний номер: 0412-416-400
E-mail ZOSH_26@ukr.net

© "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира", 2011-2016.

Всі права захищені. Повне або часткове відтворення або розмноження будь-яким способом матеріалів, розміщених на сайті дозволяється тільки із зазначенням авторства і наявного та активного гіперпосилання на сайт http://school26.edukit.zt.ua

Дата останньої зміни 28 Червня 2019

Цей сайт безкоштовний!