До уваги учнів 9 класів!

На виконання рішення педагогічної ради школи (протокол № 14 від 23.10.2018 року), учні 9-х класів здаватимуть ДПА у червні 2019 року у письмовій формі з предметів:

1. Українська мова (диктант)

2. Математика.

3. Англійська мова.

Починаючи з 2021 року, державна підсумкова атестація з математики для випускників шкіл, які здобувають повну загальну середню освіту, стане обов’язковою (крім учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти). Відповіднерішенняухвалено Колегією Міністерства освіти і науки від 27 вересня 2018 року, Протокол № 9/1-20.

Планується, що проведення державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО буде проводитись з використанням завдань двох рівнів: рівня стандарту та профільного.

Також рішенням колегії МОН передбачено, що починаючи з 2021 року, підтвердженням факту здобуття особою повної загальної середньої освіти стане успішне проходження нею державної підсумкової атестації.

Дата останньої зміни 14 Грудня 2018