Захист проектів з природознавства

Учасники-четвертокласники

Під час декади природознавства у 3-4 класах відбувся конкурс на кращий проект з природознавства. Учні разом з вчителями і батьками організовано й ефективно підготувались до захисту проектів.

Переможцями стали учасники конкурсу з 4-А класу - "Поліський природний заповідник" (вчитель Вітвицька С.А.)

4-Б класу - "Льон - унікальна рослина поліського краю" (вчитель Курильчук С.І.)

3-Б класу - "Як зберегти тепло в оселі" (вчитель Попроцька В.Г.)

3-В класу - "Картопля - другий хліб українського народу" (вчитель Максютенко Г.Л.)

Дата останньої зміни 26 Березня 2024