Вчителі фізичного виховання,
захисту Вітчизни та трудового навчання

До складу кафедри фізичного виховання входять 3 вчителі фізичного виховання та вчитель предмету "Захист України".

/Files/images/ped_kolektiv/Вчителі.jpg

- Твердохліб Жанна Олексіївна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель - методист, голова МК;
- Голомах Валентин Петрович - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

- Побирухіна Анастасія Олексіївна – вчитель-спеціаліст.

Члени методичної комісії працюють над реалізацією проблемної теми: «Особистісний підхід до формування компетентностей учнів відповідно до нової програми з фізичної культури»

У своїй діяльності педагоги акцентують увагу на таких методичних проблемах:

Твердохліб Ж.О. «Пошук ефективних підходів до розширення функціональних можливостей учнів через цілеспрямований розвиток їх основних фізичних якостей і природних здібностей».

Голомах В. П. "Підвищення рівня фізичної підготовки учнів методом колового тренування"

Волошин А.М. "Активізація навчального процесу на уроках "Захисту України"

Побирухіна А. О. «Використання рухливих ігор на уроках фізичної культури для формування інтересу учнів до занять спортом»

У школі працюють спортивні гуртки та секції з легкої атлетики, футболу, волейболу, настільного тенісу, боксу, спортивного туризму, айкідо, художньої гімнастики, шахів, «Вартові Вітчизни», клуб бально-спортивного танцю «Колібрі».

Педагоги кафедри залучають школярів до участі у різноманітних спортивних заходах:

- Космічному напівмарафоні до Дня міста.

- Олімпійських уроках урамках Олімпійського тижня.

- Конкурсах малюнків на асфальті, плакатів вболівальників, стінгазет на олімпійську та спортивну тематику.

- Веселих стартах та спортивних вікторинах.

- Змаганнях між класами з легкої атлетики, футболу та інших ігрових видів спорту.

- Участь у змаганнях між школами міста з різних видів спорту.

- Військово - патріотичних іграх «Джура», «Патріот», які традиційно проводяться в школі багато років поспіль.

Звуковая функция ограничена 200 символами
Настройки : История : Обратная связь : Закрыть