ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ

Неповторні куточки України

Учителі початкових класів Бондаренко Олена Вікторівна та Маслюківська Наталія Дмитрівна організували для учні третіх класів віртуальну подорож "Неповторні куточки України".

Створені педагогами мульмедійні презентації, відеопокази захопили учнів своєю чарівністю й неповторністю. Це була справжня віртуальна екскурсія найцікавішими місцями, які є в Україні!

/Files/images/DSCF0172.JPGЗацікавлені школярі 3-В та 3-Г класів

/Files/images/IMG_6766.JPGОлена Вікторівна цікаво й захопливо розповідає учням про сім чудес України

/Files/images/IMG_6765.JPGВіртуальна подорож вдалась!

Дата останньої зміни 17 Листопада 2018