Конкурс "МІС КАЛІГРАФІЯ" "МІСТЕР КАЛІГРАФ"

78 учнів других-четвертих класів взяли участь у конкурсі на кращий зошит з української мови. Почесне звання "МІС КАЛІГРАФІЯ" отримали учениці 2-А кл. Збиковська Аріна, Антонюк Анастасія, Охмак Тетяна (вч. Рихтер В.В., Вітвицька с.А.), 2-Б кл. Пантус Анастасія, Станішевська Кароліна (вч. Курильчук С.І., Трембіцька Л.О.), 2-В кл. Бондарчук Діана, Колодницька Валерія (вч. Максютенко Г.Л.), 2-Г кл. Клименко Дар'я, Саваріна Олександра, Лайчук Каріна (вч. Микитчук Т.Л., Максютенко Г.Л.), 3-А кл. Дайнека Аліна, Талько Олександра (вч. Бондаренко О.В., Максютенко Г.Л.), 3-Б кл. Ситник Єлизавета, Поплавська Вікторія (вч. Цимбрович І.В.), 3-В кл. Вовк Аліса (вч. Ящук Л.О.), 3-Г кл. Білоконь Марія, Гладишко Юлія, Масенюк Каміла, Погорелова Софія (вч. Смолич Т.П., Попроцька В.Г.), 4-А кл. Войтенко Анастасія, Матвієнко Анна, Краснобока Юлія (вч. Герасимова О.А., Максютенко Г.Л.), 4-Б кл. Зайченко Софія, Котельницька Валерія, Черниш Дар'я (вч. Мельник Н.М., Попроцька В.Г.), Кокаленко Тетяна (4-Д кл. вч. Кучмій Н.П.).

Звання "МІСТЕР КАЛІГРАФ" заслужили учні 2-Б кл. Янковець Максим, Семеній Іван (вч. Трембіцька Л.О.), 2-Г кл. Рижук Артем (вч. Максютенко Г.Л.), 3-В кл. Юрин Дмитро,Охрімчук Владислав, Плотніцький Назарій (вч. Маслюківська Н.Д., Ящук Л.О.), 4-Г кл. Коновальчук Нікіта (вч. Попроцька В.Г.).

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024