ТИЖДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

05.11.-09.11.2018 р.

З 5 листопада 2018 року розпочався місячник початкової школи. Перший тиждень був присвячений рідній мові.

36 учнів 3-4 класів взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, який провела заступник директора школи Трембіцька Л.О. Переможцями стали учениці 3-А та 4-Г класу Слободянюк Злата та Шедудченко Анна, яких навчають вчителі Максютенко Г.Л., Сарган А.Б.

/Files/images/IMG_6781.JPGЗнавці української мови

/Files/images/IMG_6783.JPGНаші розумниці-переможці!

Гарні результати показали учні Котельницька Валерія, Черниш Артем, Мельник Михайло (4-б кл., вчителі Мельник Н.М., Попроцька В.Г.), Музика Діана, Дербенко Карина (4-в кл., вчителі Кириллович І.В., Попроцька В.Г.), Войтенко Анастасія (4-а кл., вчитель Герасимова О.А.), Колодій Маргарита (3-а кл., вчитель Максютенко Г.Л.), Поплавська Вікторія (3-б кл., вчитель Цимбрович І.В.), Охрімчук Владислав та Вовк Аліса (3-в кл., вчитель Ящук Л.О.).

Дата останньої зміни 02 Квітня 2024