Знай наших!

24-28 жовтня 2018 року у рамках міського проекту бюджету участі «Інтелектуальна мережа» на базі бібліотек КЗ «Централізована бібліотечна система» ЖМР проходив Шаховий фестиваль «Покровський кубок».

Учні нашої школи Сєрих Олександр (6-Б кл) та Сєрих Дмитро (1-А клас) у напруженій боротьбі стали срібними призерами у своїх вікових групах. Хлопці нагороджені дипломами, медалями і кубком від міського голови. Молодці! Так тримати!!!

/Files/images/novini/Шахи3.jpg /Files/images/novini/Шахи2.jpg

Дата останньої зміни 17 Листопада 2018