До уваги батьків!

Шановні батьки!

Адміністрація загальноосвітньої школи № 26 м. Житомира звертається до Вас з проханням ознайомитись з Порядком отримання, обліку надходження, зберiгання, розподiлу, використання благодiйних внесків, ведення звiтностi, здiйснення контролю та оприлюднення iнформацiї у сферi благодiйної дiяльностi бюджетних установ i закладiв освiти спiльної власностi територiальних громад сiл, селищ, міст областi затверджений рiшенням Житомирськоi обласної ради вiд 25.05.2017 № 645 та висловити щодо нього свої міркування та пропозиції.

Ознайомитись з Порядком та додатками до нього можна за посиланням.