Семінар на тему: "Сучасні підходи до формування інформаційно-комунікаційної компетентності адміністрації школи"

3 травня 2017 року в школі відбувся семінар директорів шкіл на тему: "Сучасні підходи до формування інформаційно-комунікаційної компетентності адміністрації школи.

Перед присутніми виступили завідувач Навчально-методичним центром Управління освіти Мяновська Т. М., методист Управління освіти Житомирської міської ради Талько М. Д..

Досвід використання ІКТ в здійсненні управлінської діяльності в методичній роботі, в процесі навчання, виховання учнів презентували директор школи Янчук. І. М., заступники директора школи з навчально-виховної роботи Кузьмін С.В., Трембіцька Л. О. Черняхівська Н. А., заступник директора школи з виховної роботи Клименчук О. В.

Дата останньої зміни 02 Квітня 2024