«За чисте довкілля!»

12 квітня 2017 р. близько 480 учнів та педагогів школи вийшли на прибирання мікрорайону школи та околиць Богунського лісництва. Цей захід традиційно, ось вже 7 років проходить у рамках загальноміського місячника з весняного благоустрою та санітарного прибирання. Загалом упродовж місяця спільними зусиллями учнівського, педагогічного колективів та допоміжного персоналу школи здійснено:

- прибирання території школи та прилеглих територій (17202 м2);
- висадження – 12 дерев, 103 кущів бузку;
- очищення та підбілювання паркану (189 м2);
- упорядкування газонів (650 м2);
- очищення дерев на території школи від омели;
- підбілювання бордюрів;
- упорядкування та засівання квітників;
- прибирання біля пам’ятників «Жертвам Голокосту», Жертвам фашизму»;
- упорядкування 13 могил на Руському кладовищі;
- прибирання від побутового сміття лісосмуг по вул. Генерала Всеволода Петріва (15 га), по вул. Офіцерській;
- розчищення та прибирання берегів притоки р. Лісової;
- впорядкування джерела на території ЖВІ ім. С. П. Корольова.

Достойний внесок у красу довкілля зробили всі: і діти, і дорослі, бо переконані, що майбутнє планети у наших руках.

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024