Наші досягнення!

22-24 жовтня 2019 р. в Києві проведено виставку «Інноватика в сучасній освіті», участь в якій брала наша школа. Організатор виставки - компанія «Виставковий Світ» - висловила свою подякукерівникам, педагогічним працівникам закладів освіти, органів управління освітою за активну участь у виставці й успішні приклади реалізації комплексного підходу до інноваційної діяльності, обмін передовими освітянськими технологіями. ЗОШ №26 м. Житомира внесена до каталогу виставки. Високо оцінені матеріали з досвіду роботи вчителів школи Міняйло І.Л. та Сурікової О.В.

6 листопада у міській раді відбулося нагородження освітян Житомирської міської ОТГ за результатами участі в XI міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті». Освітян привітала, подякувала за вагомі здобутки заступник міського голови Марія Місюрова. Директор школи Янчук І.М. отримала диплом за презентацію освітніх інновацій і активну участь у розбудові національної освіти.

/Files/images/novini_2019/Ljc2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомир

Адреса закладу: м. Житомир, проспект Миру 59
Контактний номер: 0412-416-400
E-mail ZOSH_26@ukr.net

© "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира", 2011-2016.

Всі права захищені. Повне або часткове відтворення або розмноження будь-яким способом матеріалів, розміщених на сайті дозволяється тільки із зазначенням авторства і наявного та активного гіперпосилання на сайт http://school26.edukit.zt.ua

Дата останньої зміни 14 Червня 2020

Цей сайт безкоштовний!