Підсумки благодійної акції "Даруй життя замість квітів"

02.09.2019 року батьки та вчителі школи відгукнулися на ініціативу Благодійної організації "Разом до життя".

Замість купівлі квітів для вчителів, подарували кошти школяру миколі Сізухіну на лікування (апластична анемія). Всього наша школа зібрала 5817 грн. Всього житомирянами було зібрано 159 216 грн.

Велике дякую всім тим, хто переймайся станом хлопчика, допоміг і підтримав його сім'ю. На даний час Коля з батьками знаходиться в Мінську, де буде проходити медичне обстеження перед операцією. Батьки Колі будуть зосереджуватись на лікуванні, так як ви забезпечили матеріальну сторону питання.

Дякую за допомогу, підтримку та довіру!

/Files/images/1254.jpg

Дата останньої зміни 18 Жовтня 2019