Круглий стіл заступників директорів з НВР м. Житомира

17 квітня 2019 року загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира гостинно приймала учасників круглого столу - заступників директорів з НВР м. Житомира.

/Files/images/круглий стіл.jpg

Сосніна О.Й. - учитель початкових класів ЗОШ №28 м. Житомира, тренер НУШ, ознайомила присутніх із фінською системою освіти.

/Files/images/Сосніна.jpg

Камінська Т.А. - методист департаменту освіти Житомирської міської ради проаналізувала результати роботи вчителів початкових класів міста по впровадженню НУШ, участі у семінарах, тренінгах.

/Files/images/Камінська.jpg

Трембіцька Л.О. - заступник директора школи з НВР №26 проаналізувала особливості проведення державної підсумкової атестації - 2019 у 4 класах.

/Files/images/ТЛО.jpg

/Files/images/круглий стіл 17.04.jpg