Всеукраїнський тиждень права у школі!

З 10 по 14 грудня в школі відбувся Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення школярів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати. Під час тижня права організовано проведення книжкової виставки в приміщенні шкільної бібліотеки, правових конкурсів та лекторію (вчитель правознавства Куніцька І.А.), правовий турнір з учнями 4-Г класу (класний керівник Сарган А.Б.). Під час проведення заходів учні дізнались, куди звертатися, щоб захистити свої законні інтереси, де знайти потрібну інформацію про те, як протидіяти дискримінації та насильству на різних рівнях. Приєднались до активної роботи з даного питання батьки учнів, класні керівники 1-11 класів.

/Files/images/4 право.JPG

Учні 10, 8-х класів разом з соціальним педагогом Пантус В. В. грали в просвітницько-профілактичну гру «Рожеві окуляри».

«Рожеві окуляри» – фразеологізм, що означає ілюзорне, наївне сприйняття об’єктивної реальності, як правило, нав’язане якою-небудь ідеологією. Цей вираз зазвичай застосовується до людини, коли про неї кажуть, що «він(вона) дивиться крізь рожеві окуляри». Мається на увазі, що ця людина не бажає помічати негативних сторін у своїх діях, оточуючій дійсності тощо.

Ця гра була створена Українським фондом «Благополуччя дітей» на основі досвіду розробки подібних ігрових матеріалів Всеукраїнського громадського центру “Волонтер” та має на меті:

• підвищити рівень знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов`язаних з торгівлею людьми, ризикованою стосовно потрапляння до тенет торгівлі людьми поведінкою;

• обговорити важливі та суперечливі питання можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми, особистої відповідальності, законів України, що стосуються попередження торгівлі людьми та захисту прав потерпілих від торгівлі людьми;

• надати інформацію про різноманітні організації, що працюють у сфері профілактики торгівлі людьми, наданні допомоги потерпілим від торгівлі людьми, їхнім родичам та близьким тощо;

• працювати спільно в малих групах.

/Files/images/novini/Окуляри 1.jpg /Files/images/novini/Окуляри 2.jpg

Проведено дебати для учасників правового клубу на тему « Чи слід впровадити покарання неповнолітніх так, як і для дорослих», відкритий урок з історії України «Козацька республіка» , підведено підсумок участі в німецько-українському проекті «Молодь дебатує», урочисте вручення сертифікатів учасникам (вчитель Куніцька І.А.).

/Files/images/novini/Молодь 4.jpg

/Files/images/novini/Молодь 2.jpg

В школі оголошено конкурс есе «Яким я бачу майбутнє України» для учнів 8-10 класів, поновлено матеріали з правових питань у класних куточках.

Дата останньої зміни 26 Березня 2024